Ali Kundilli Yerli Film izle 2015 Kendi düşüncesine göre bir mucit olan ve yaptığı cevherlerin bir gün patlama yapacağını düşünen Ali Kundilli sigortalı işlerde çalışmaya karşıdır. Aynı şekilde çocukluk arkadaşı Vedat öyleyken sistemin baskısına yenik düşer ve sigortalı bir işe başlar.. Asıl sebep ise Ayşe ile evlenebilmek için sigortalı işe girme şartı vardır. Tabi bu durum Ayşe'nin ablası İlknur'a aşık olan Ali için de geçerlidir..

Fragman

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Tek Parça

Mail.Ru

1 Yorum “Ali Kundilli Yerli Film izle 2015

  1. fragmanı ilk izlediğimde on yargılarım nedeni ile begenmedim acikcasi hicde umudum yoktu, denk geldi izledim baya baya eglendim baya bayada guldum 🙂 vine fenomeninden boylesine guzel bi film açıkcası beklemezdim.

    kaliteli bir yapım olmuş her haliyle, sadece kufurle gulduren kalitesiz bir film değil en azından 🙂 tamam kabul ediyorum cok fazla ovulecek bir tarafı yok ama piyasadaki saçma sapan türk komedi filmlerine bakınca gayet guzel ve eğlenceli bir yapım olmuş, sinemada da beklediği ilgiyi gorsun isterdim açıkcası, recep ivedik gibi ayılık uzerine kurulu bir komediden cok daha kıymetli bir yapım.

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir