KAPAT
facee Merhaba Arkadaşlar; Sizlerin film isteklerine daha çabuk ve hızlı şekilde cevap verebilmek için Lütfen 2.dk.nızı ayırıp Facebook sayfamızı beğenin.Sayfamızdan atacağınız mesajlar günlük olarak takip edilmektedir. Facebook sayfamızı beğenme olayına eğlence katalım dedik ve siz değerli izleyicilerimizden 5000. kullanıcıya tablet ve 10.000. kullanıcıya Play Station 3 hediye edilecektir. Facebook sayfamızı beğenerek hem bize destek vermiş olacaksınız, hem yeni çıkan filmlerden haberdar olacaksınız hemde sizin taleplerinize daha çabuk cevap vermiş olacağız. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

facee

Merhaba Arkadaşlar;

Sizlerin film isteklerine daha çabuk ve hızlı şekilde cevap verebilmek için Lütfen 2.dk.nızı ayırıp Facebook sayfamızı beğenin.Sayfamızdan atacağınız mesajlar günlük olarak takip edilmektedir.

Facebook sayfamızı beğenme olayına eğlence katalım dedik ve siz değerli izleyicilerimizden 5000. kullanıcıya tablet ve 10.000. kullanıcıya Play Station 3 hediye edilecektir.

Facebook sayfamızı beğenerek hem bize destek vermiş olacaksınız, hem yeni çıkan filmlerden haberdar olacaksınız hemde sizin taleplerinize daha çabuk cevap vermiş olacağız.

İlginiz için şimdiden teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir