Nefes Film izle - Türkçe Dublaj Yönetmenliğini ünlü oyuncu Mélanie Laurent’in yaptığı Nefes, okulda farklı nedenlerden ötürü popüler olan ve herkesin arkadaş olmak istediği iki kıza odaklanmaktadır. Çekici, kibar ve iyi huylu on yedi yaşındaki Charlie, okuldaki yeni kız olan Sarah ile çabucak arkadaş olur. Zapt edemediği sarı saçları ve fazlasıyla dışa dönük tavırlarıyla Sarah, çekici ve tehlikelidir. İkili, kısa zamanda en mahrem sırlarını paylaşan iki arkadaş haline gelir. Her şey yolundadır, ta ki ilişkilerinin değişmeye başlayacağı o güne kadar. Not: 10 ödül adaylığı.
Gösterim tarihi: 12 Kasım 2014 papatyamfilmizle.net puanı: 6.3/10 IMDB puanı: 7.1/10 Yapım: 2014 Oyuncular: Isabelle Carre, Joséphine Japy, Lou de Laâge Tür: Dram Senaryo: Anne-Sophie Brasme Yönetmen: Mélanie Laurent Orijinal İsim: Respire


Fragman

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Tek Part

1 Yorum “Nefes Film izle

  1. ilk başta gayet normal giden hayatları birden bire farklı bir boyut alır ve her şey tepe taklak olur acaba bu iki gözde arkadaşın sonu nasıl olacak gerçekten ‘nefes’ adına layık bir film olmuş kesinlikle kaçırmayın derim.

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir